Losse deelname volwassenen playbackshow


Donderdagavond 2 juni vanaf 19:30 uur beginnen we met de kinder playbackshow. Aansluitend de teams die zaterdag meedoen met de zeskamp zijn verplicht om mee te doen met de playbackshow. De punten die ze scoren met de playbackshow tellen mee met de zeskamp.

Maaarrrrrr als je het leuk vindt om alleen of met een stel vrienden/collega’s mee te doen aan de playbackshow dan kan dat natuurlijk ook. Jaarlijks hebben we een aantal deelnemers die vrijwillig meedoen. Er zijn er zelfs bij die live zingen. (Vooral dat moet je komen zien en beluisteren!)

Vul het onderstaande formulier in om deel te nemen aan de playbackshow. Zorg ervoor dat je het nummer wat je wilt gaan uitvoeren op een cd of memorystick meeneemt naar de tent voor de DJ.

De uiterste inschrijfdatum is zondag 22 mei 2022.

Let op! Als je ook meedoet met de zeskamp moet je een ander formulier gebruiken om je hele team voor playback en zeskamp op te geven. Ga dan naar deze pagina.

Let op! De kinderen moeten zich op deze pagina inschrijven.