Op zoek naar 65+ bewoners


Beste Tuilenaars,

Al jaren beginnen wij Tuil’s feest op woensdag met een kosteloos etentje voor al onze 65+ inwoners. De uitnodigingen zijn inmiddels de deur uit. Ieder jaar weer proberen wij om alle 65+ bewoners te benaderen maar wij zijn ons bewust dat we mogelijk mensen over het hoofd zien.

Wij blijven elk jaar op zoek naar bewoners van Tuil die de respectabele leeftijd van 65+ hebben bereikt.

Als uzelf of een van uw ouder(s), dit jaar of langer geleden, 65+ zijn geworden en u heeft nog nooit een uitnodiging gekregen om deel te nemen aan het etentje dan kunt u hieronder uzelf of uw ouder opgeven. Wij zullen dan zorgen dat de bewoner op de uitnodigingslijst komt te staan.

Bent u onlangs in Tuil komen wonen en ben u 65+ dan kunt u ook contact met ons opnemen.